6 Temmuz 2013 Cumartesi

GoldMaster Şaşırtır

GoldMaster yemek blogggerlarıyla tanışma etkinliği düzenledi.Etkinliği düzenleyen Sosyal Medya Yöneticisi OHANNES KAN'ın daveti üzerine bende katıldım... GoldMaster Genel Merkezi’nde düzenlenen bloggerlarla tanışma etkinliği, GoldMaster Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Bora Abdik, GoldMaster Elektrikli Ev Aletleri İş Geliştirme Direktörü Sedat Çulfaz, GoldMaster Elektriksiz Ürün Grubu İş Geliştirme Direktörü Murat Nadas, GoldMaster Pazarlama Müdürü Gaye Öner, yemek bloggerı ve Chef Filiz Çatalkaya ve Uzman Diyetisyen Ayşegül Bahar’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
 GoldMaster’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, GoldMaster’ın elektrikli küçük ev aleti ürünleri, çaycıdan ütüye, süpürge makinelerinden mutfak robotlarına kadar tüm ürün kategorileri tanıtıldı.
Etkinlik açılış konuşmasında, GoldMaster’ın marka geçmişine, ürün çeşitlerine ve küçük ev aletleri kategorisinde Seda Sayan ile yaptığı işbirliği konularına değinen GoldMaster Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Bora Abdik, “3 yıl önce “Küçük Elektrikli Ev Aletleri” pazarına girdik ve kısa sürede çok büyük başarılar elde ederek kadınların tercih ettiği markalar arasında yer almaya başladık” dedi.  GoldMaster’ın, dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri izleyip, bu gelişim ve teknolojileri yaklaşık 40 yıldır elektronik sektörüne taşıdığını söyleyen Sibel Bora Abdik,“Kaliteden ödün vermeden, tüketiciye en kullanışlı, anlaşılır ve modern ürünler sunmak için uğraş veriyoruz.” dedi.

 

Seda Sayan’la işbirliği konusuna değinen Sibel Bora Abdik, “Kendisi, kadınların sonsuz güven duyduğu ve samimiyetine güvendiği bir isim. Kadınları çok iyi tanıyan, onların ihtiyaçlarını o kadar iyi biliyor ki bizi birçok konuda yönlendirdi. Kendisinin bir süredir küçük ev aletleri ile ilgili fikirleri varmış. Gözlemlerine dayanarak şık, pratik ve kullanışlı ütüler, robotlar, çay makineleri, süpürgeler gibi akıllı aletler tasarlamış. Tüm bu tasarımları hayata geçirmek kısmında ise yolumuz kesişti diyebilirim. Seda Hanım tasarladı, biz ürettik. Adına da Seda Serisi dedik…
Uydu markası olarak tanıdığımız GoldMaster'ın diğer ürünlerini görünce çok şaşırdım...Bu kadar geniş  ürün yelpazesine sahip olmaları biz tüketiciler için çok güzel bir seçenek.Konuşma bitiminde sorularımızın olup olmadığını sordular.Bende ürünlerinin arasında waffıl ve muffın makinalarına yer verirlerse çok sevineceğimi söyledim ve içtenlikle karşılayıp not aldılar.Sizlerin de fikir ve önerileriniz var ise firmaya iletebilirsiniz...
Daha çok bilgiye ve ürünlerini incelemek isterseniz www.goldmaster.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.
Bu güzel etkinliği düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür ederim...
 


 


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

dobasaran@hotmail.com

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...